Welcome to Госактив   Matnni eshitish uchun quyidagini bosing! Welcome to Госактив GSpeech
  eye                     
   
 

elon right small

 

Биз ижтимоий тармоқларда

elon right smallTelegram каналимиз

AdvertisementДавлат активларини бошқариш агентлиги томонидан 2019 йил 8-9 октябр кунлари баҳоловчининг малака сертификатини олиш учун навбатдаги малака имтиҳонлари ўтказилади.
Малака имтиҳони ўтказиладиган манзил: Тошкент шаҳар, А.Темур кўчаси 6, Агентликнинг биноси (собиқ Шаҳар ҳокимияти биноси).
Ушбу малака имтиҳонига рўйхат бўйича маълум бир кунда имтиҳонга кириши белгиланган шахслар, ушбу белгиланган кунга имтиҳонга келишлари шарт. Бошқа кунги имтиҳонга келган шахслар ўз белгиланган кунда келмагани учун имтиҳонда қатнашмайди ва келмаган деб ҳисобланади.


Имтиҳон топшириш учун келган талабгорлар фақат шахсини тасдиқловчи паспортлари билан имтиҳонга киритилади.
Малака имтиҳони 9:30 дан 13:00 га қадар ўтказилади.
Имтиҳон вақтида талабгорларга қуйидагилар тақиқланади:
- Қонунчиликка оид ва услубий қўлланма-материалларидан, маълумотнома ҳамда махсус адабиётлардан фойдаланиш;
- Мобил телефон ва бошқа турли ҳил алоқа воситаларидан фойдаланиш;
- бошқа имтиҳон топширувчилар билан гаплашиш.
Мазкур талабларга риоя этмаган талабгорлар аудиториядан чиқарилади ва имтиҳонда ўтмаган ҳисобланади.
Малака имтиҳонини топшириш вақти регламенти:
• 9:30 дан 11:00 га қадар Ўзбекистон Республикасининг барча вилоятлари ва Қорақалпоғистон Республикасида яшовчилар учун;
• 11:00 дан 13:00 га қадар Тошкент шаҳрида яшовчилар учун ўтказилади.

Маълумот учун телефонлар: (+998 71) 259-22-87, 259-20-19

 

2019 йил 8 октябр куни малака имтиҳонига кирувчилар рўйхати

Ф.И.О. Место работы Регион
1 Abdullayev Najmitdin Mamatovich "Business Expert" МЧЖ Навоий вилояти
2 Abdumalikov Murod Bahrom-o`g`li "West Consult" МЧЖ Тошкент
3 Agzamov Umid Azizovich "Grace Prime" МЧЖ Самарканд вилояти
4 Baratov Hamidjon Murodullayevich "Real estimation" МЧЖ Навоий вилояти
5 Bogdalova Zuxra Raisovna "Credo max estimation" МЧЖ Тошкент
6 Boymuradov Jamil Sharipbayevich "Samarkand Ideal servis" МЧЖ Самарканд вилояти
7 Eshev Farrux Faxriddinovich "Navoiy Real Baho" МЧЖ Самарканд вилояти
8 Esonov Furqatjon Asqaraliyevich "Vodiy Xolis Mulk Baholash" МЧЖ Андижон вилояти
9 Gadayev Siddik Sarochovich "IDEAL PRICE CONSULTING" МЧЖ Самарканд вилояти
10 Gafurova Ma'mura Nasirloyevna "Ўкув консалтинг инвест" МЧЖ Фаргона вилояти
11 Gaziyeva Barno Salidjanovna "Global Ekspert Lyuks" МЧЖ Андижон вилояти
12 Ikramov Erkinjon Anvarovich "Янгикўргон бахолаш ва консалтинг хизмати" МЧЖ Фаргона вилояти
13 Ilmurotov Nizomiddin Nazmidinovich "Denov Baxolash" МЧЖ Сурхондарё вилояти
14 Islamov Artur Rafailevich "EXACT CALCULATION" МЧЖ Тошкент
15 Ismailov Alisher Salimovich "Alfa elegant trans" МЧЖ Фаргона вилояти
16 Isroilov Akbar Raximboboyevich "Ozod Osiyo Baholash markazi" МЧЖ Жиззах вилояти
17 Isroilov Baxodir Umarxodjayevich "Alfa elegant trans" МЧЖ Фаргона вилояти
18 Isroilov Komiljon Olimovich "Samholis-baho" МЧЖ Самарканд вилояти
19 Juravlyov Ilya Grigorevich "Baholash Chilonzor" МЧЖ Тошкент
20 Karimov Erkin Baymuratovich "Samholis-baho" МЧЖ Самарканд вилояти
21 Karimov Zubaydulla Ubaydullayevich Ўзбекистон Республикаси ИИВ хузуридаги "ИЛ ва АСХКМ" ДУК Навоий вилояти филиали Навоий вилояти
22 Kaypnazarov Allabay Baynazarovich "Бизнес Баха Орайы" МЧЖ Коракалпогистон Республикаси
23 Kodirov Isomiddin Tolibovich "Navoiy business expert" МЧЖ Навоий вилояти
24 Muxiddinov Kamoliddin Xusniddin-o`g`li "Sharq Baho" МЧЖ Тошкент
25 Nasritdinov Jaloliddin Jamolitdinovich "TSIAR-EKSPERT" МЧЖ Тошкент
26 Nishanov Nizamiddin Otamuradovich "Ekonomiks" Ахборот Маслахат Агентлиги Самарканд вилояти
27 Nizamov Samandar Suratovich "Real Consult Service" МЧЖ Тошкент
28 Nuriddinov Xushnidmirzo Mutallibovich "Андижон эксперт бахолаш консалтинг" МЧЖ Андижон вилояти
29 Ochilov Shavkat Toshmamatovich "Samholis-baho" МЧЖ Самарканд вилояти
30 Qodirov Maxmud "Spectrum Estimate" МЧЖ Самарканд вилояти
31 Raxmonov Xushnudbek Kozimovich "Konkurent Baho" МЧЖ Андижон вилояти
32 Redjepova Yulduz Kojaniyazovna "Nukus baholash va konsalting" МЧЖ Коракалпогистон Республикаси
33 Sadikov Akmal Utkurovich "Osiyo Baho Servis" МЧЖ Тошкент
34 Sadikov Baxramjon Baxtiyorovich "Osiyo Baho Servis" МЧЖ Тошкент
35 Saliyev Sherzod Azamatovich "Biznes va intellektual mulk baho" МЧЖ Тошкент
36 Shokirov Mansurjon Marubovich "Mega Biznes Baho" МЧЖ Фаргона вилояти
37 Tulyaganov Adxam Ismailovich "Alpa Group Consalting" МЧЖ Тошкент
38 Umarov Avazbek No'monovich "Sarmoya mulk baholash" МЧЖ Андижон вилояти
39 Uralov Sarvar Muxammedovich "Ozod Osiyo Baholash markazi" МЧЖ Жиззах вилояти
40 Xalikulov Shakar "Ekonomiks Standart" МЧЖ Самарканд вилояти
41 Xalilov Umid Ishtemirovich "Сурхондарё бахолаш ва консалтинг маркази" МЧЖ Сурхондарё вилояти
42 Xamidov Abduraxim Abduraxmonovich "Carat Consult" МЧЖ Тошкент
43 Xasilov Jaxongir Xalimjanovich "Konkurent Baho" МЧЖ Андижон вилояти
44 Yo'ldoshev Rustam "Самарканд бахолаш ва консалтинг маркази" МЧЖ Сурхондарё вилояти
45 Yuldashev Sanjar Safarboyevich "Olimp-Baholash va ekspertiza markazi" МЧЖ Коракалпогистон Республикаси
46 Yunusov Pulat Irkinovich "Dinvest consult" МЧЖ Тошкент вилояти
47 Салижанов Мирзажон Кабилжанович "Konkurent Baho" МЧЖ Андижон вилояти
48 Холиков Шерали Абдижабборович "Сурхондарё бахолаш ва консалтинг маркази" МЧЖ

Сурхондарё вилояти

 

2019 йил 9 октябр куни малака имтиҳонига кирувчилар рўйхати

 

Ф.И.О. Место работы Регион
1 Abdullayev Farxod Sayfullayevich "Фазилат Нури Плюс" ХК Бухоро вилояти
2 Akramov Vaxob Shakirjanovich "Kons inventar baho" МЧЖ Наманган вилояти
3 Anarkulov Ismoil Rasuljonovich "Asia Price Consult" МЧЖ Сирдарё вилояти
4 Askarjanov Yunusxon Yusuf-o`g`li "MULK INVEST BAHO" МЧЖ Наманган вилояти
5 Atadjanov Muradjan Vladimirovich "Elit muik baholash" МЧЖ Хоразм вилояти
6 Axmedov Baxtiyor Beshimovich "Mulk baho plyus" МЧЖ Бухоро вилояти
7 Axrarova Nasibaxon Baxtiyorovna "Assessment Center" МЧЖ Тошкент
8 Dadamatov Botir Baxtiyorovich "INNOVATION VALUATION GROUP" МЧЖ Тошкент вилояти
9 Djumaniyazov Atabaek Achilovich "Хоразм Бахолаш" ХК Хоразм вилояти
10 Eshnazarov Ruslan Baxtiyorovich "IDEAL PRICE CONSULTING" МЧЖ Кашкадарё вилояти
11 Irismatov Ravshan Xabibullayevich "MULK INVEST BAHO" МЧЖ Наманган вилояти
12 Irismetov Sandjar Yakipjonovich "Capital Valuation Group" МЧЖ Тошкент вилояти
13 Isamov Baxodir Urinbayevich "Amir Avto Baholash" МЧЖ Тошкент
14 Ismailova Galiya Fuatovna "Siant Baho" МЧЖ Тошкент
15 Jurayev Ulmas Xafizovich "MULK INVEST BAHO" МЧЖ Наманган вилояти
16 Kasimov Inoyat Umarovich "Baholash Konsalting servis" МЧЖ Бухоро вилояти
17 Koziyeva Sayyora Kutlimuratovna "Хоразм эксперт бахолаш" МЧЖ Хоразм вилояти
18 Mamirov Ilyas Sattarkulovich "Real estimation" МЧЖ Сирдарё вилояти
19 Masharipov Raxim Matchonovich "Mezon Baholash" МЧЖ Хоразм вилояти
20 Maxmudov Jaxongir Idrisxonovich "Bekzod Ekspert" МЧЖ Наманган вилояти
21 Mexmonov Sharofiddin Miradxamovich "Express Estimate" МЧЖ Тошкент вилояти
22 Muminov Rustam Xamroyevich "Бухоро бахолаш ва консалтинг маркази" МЧЖ Бухоро вилояти
23 Muxiddinov Nuriddin Faxriddinovich "Midland consulting" МЧЖ Тошкент
24 Nasirov Islom Salaidinovich "Universal baholash konsalting" МЧЖ Кашкадарё вилояти
25 Nazarov Baxrambay "Mezon Baholash" МЧЖ Хоразм вилояти
26 Nuriddinov Xusniddin Sayfiddinovich "Universal Baho" МЧЖ Наманган вилояти
27 Nuritdinova Rano Abduganiyevna "Kons inventar baho" МЧЖ Наманган вилояти
28 Rasulov Baxrom Yusufovich "Universal Baho" МЧЖ Наманган вилояти
29 Raximboyev Ulug'bek Raximboy o'g'li "INNOVATION VALUATION GROUP" МЧЖ Тошкент
30 Safarov Bekjon Azimovich "GAMMA CONSULTING" МЧЖ Кашкадарё вилояти
31 Safarov Nodir Umarovich "Isaev Hamkorligi" ХК Кашкадарё вилояти
32 Saidov Djamshidshox Rasulovich "Mulk baho plyus" МЧЖ Бухоро вилояти
33 Salyamova Gulnora Xamidovna "Baholash Konsalting servis" МЧЖ Бухоро вилояти
34 Sattarov Husniddin Odiljonovich "SHERDOR EXPERT" МЧЖ Наманган вилояти
35 Soxibova Zuxra Achilovna "Universal baholash konsalting" МЧЖ Кашкадарё вилояти
36 Tegay Yuriy Germanovich "TAT-Express" МЧЖ Тошкент
37 Tulyaganov Ilxom Ismailovich "Alpa Group Consalting" МЧЖ Тошкент
38 Ubaydullayev Shodiyor Nosirovich "Asia Price Consult" МЧЖ Сирдарё вилояти
39 Umirov Farxod Mixliyevich "Kapital Baho" МЧЖ Кашкадарё вилояти
40 Umurzaqov Jamshid Abduaziz-o'g'li "Midland consulting" МЧЖ Тошкент
41 Xalikov Olim Taxirjanovich "MULKON PRICE" МЧЖ Тошкент
42 Xayitbayev Muzaffar Shuhrat-o`g`li "West Valuation" МЧЖ Тошкент
43 Xodjayev Fayzullo Kamolovich "Biznesni baholash va ekspert-konsalt" МЧЖ Бухоро вилояти
44 Xodjiyev Kamoliddin Abdujalolovich "Guliston Baholash konsalting" МЧЖ Сирдарё вилояти
45 Xudoyarov Elmurod Ne'matovich "Наманган кўчмас мулк ва сармоялар агентлиги" МЧЖ Наманган вилояти
46 Yarashov Shavkat Shomurodovich "Mulk baho plyus" МЧЖ Бухоро вилояти
47 Yuldashev Maruf Muxtarovich "Консультация эксперт бахолаш" МЧЖ Бухоро вилояти
48 Yusupova Mavluda Tursunbayevna "Business Expert" МЧЖ Тошкентская область
49 Zaidjanov Sardor Ravshanovich "Amir Avto Baholash" МЧЖ Тошкент
50 Ziyayev Ulug`bek Abduaxatovich "Universal Baho" МЧЖ Наманган вилояти
??????? Orphus
Matnni eshitish uchun quyidagini bosing! GSpeech