Ушбу тугатилаётган корхонага мулкий жихатдан тегишли бўлган мол-мулкларни бахолаш, бозор баҳосини аниқлаш бўйича тендер эълон қиламиз.
Мурожот учун телефон: +998 99 740 17 60
Термиз туманлараро иқтисодий судининг 03.03.2025 йилдаги 4-1901-2504/898-сонли ҳал қилув қарорига асосан «UCHQIZIL-TRANSPORT SERVIS» МЧЖнинг аризасига кўра «UCHQIZIL-TRANSPORT SERVIS» МЧЖ (ИНН: 302788988) умумий тартибда тўловга қобилиятсиз деб топилган ва тугатишга доир иш юритиш бошланган, тугатиш бошқарувчиси этиб Омонов Рашид Тожиевич тайинланган.
Кредиторларнинг биринчи йиғилиши 2025 йил 07-апрель куни соат 10.00 да Термиз ш. М.Қошқарий кўчаси, 36а-уйда ўтказилади.
Қарздорга нисбатан ҳақдор ёки қарздор корхона, ташкилот ва бошқа субъектларнинг вакиллари солиштирма далолатнома билан йиғилишда қатнашишлари сўралади. Даъво ва эътирозлар эълон чиққан кундан бошлаб 1 ой мобайнида қабул қилинади.
Суднинг ҳал қилув қарорига асосан банкрот деб эътироф этилган корхонанинг фаолиятига оид гувохнома ва низоми, муҳр ва тамға эълон чиққан кундан 10 кун муддат ичида тугатиш бошқарувчисига топширилмаган тақдирда йўқолган ва бекор қилинган деб ҳисобланади.
Манзил: Сурхондарё вилояти, Термиз ш, М.Қошқарий кўчаси,36а-уй.