Э Ъ Л О Н.
Термиз  туманлараро иқтисодиёт судининг 2026 йил 05 январдаги 4-1902-2502/8698-сонли Ҳал қилув қарорига асосан Бойсун туманидаги “GROUP INTER FINISH” МЧЖ(СТИР- 303 328 348)  корхонаси соддалаштирилган тартибда тўловга қобилиятсиз  деб топилган, тугатишга доир иш юритиш бошланган ва тугатиш бошқарувчиси этиб Курбанов Шамситулла Аллаевич тайинланган. Кредиторларнинг биринчи йиғилиши 2026 йил 20 февраль куни соат 10-00 да Сурхондарё вилояти, Термиз шаҳар, М.Қошқарий кўчаси 36-А уйда Давлат активларини бошқариш агентлиги биносида бўлиб ўтади.
Даъво ва эътирозлар эълон чиққан кундан этиборан 1(бир) ой муддатда қабул қилинади.
Мазкур тўловга қобилиятсиз  деб эътироф этилган корхонанинг собиқ раҳбари ҳамда таъсисчиси томонидан Ўзбекистон Республикаси “Тўловга қобилиятсизлик тўғрисида”ги қонунига кўра 5 кун муддат ичида муҳр ва тамға тугатиш бошқарувчисига топширилмаган тақдирда бекор қилинади ва зарурат бўлган тақдирда дубликат ясатилади. Мурожаат учун тел: (97) 227-33-80.