4 июнь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
667 та лот онлайн аукцион савдоларига чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 4,3 млрд сўм бўлган 1 509 та лот 5,9 млрд сўмга реализация қилинди.
• сотилган нархи 2,8 млрд сўм
Тошкент вилояти Бўстонлиқ туманида жойлашган бошланғич нархи 552,1 млн сўм бўлган Давлат активларини бошқариш агентлиги Тошкент вилоят ҳудудий бошқармаси балансидаги бир қаватли кўчмас мулк 938,6 млн сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 909 млн сўм
Навоий вилояти Навоий шаҳрида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 27,8 млн сўм бўлган Навоий давлат кончилик ва технологиялар университети балансидаги бўш турган ошхона 149,9 млн сўмга ижарага берилди.
• бошланғич нархи 612 млн сўм
• сотилган нархи 877 млн сўм
• ер майдони 0,7 га
Фарғона вилояти Бешариқ туманида бошланғич нархи 14,7 млн сўм бўлган консерва маҳсулотларини ишлаб чиқариш, қандолатчилик корхоналари қуриш учун 2 сотих ер участкаси 162 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 4 июня
На аукционы и открытые торги было выставлено 667 лота. Также было реализовано 1 509 объекта со стартовой ценой 4,3 млрд сумов за 5,9 млрд сумов.
• Одноэтажное недвижимое имущество, принадлежащий территориальному управлению Ташкентской области Агентства по управлению государственными активами, расположенный в Бостанлыкском районе Ташкентской области, со стартовой ценой 552,1 млн сумов продано за 938,6 млн сумов.
• стартовая цена 909 млн сум
• Пустующая столовая, принадлежащая Навоийскому государственному горно-технологическому университету, расположенная в городе Навоий Навоийской области, со стартовой арендной ставкой 27,8 млн сумов сдана в аренду за 149,9 млн сумов.
• стартовая цена 612 млн сум
• цена продажи 877 млн сум
• площадь земельного участка 0,7 га
• Земельный участок, расположенный в Бешарыкском районе Ферганской области, площадью 2 сотки, со стартовой ценой 14,7 млн ​​сумов продан за 162 млн сумов для строительства кондитерских предприятий.