Ру Ўз O'z En

Yangiliklar

01 Aprel 2024

Sud boshqaruvchisi talabgorlari uchun joriy yil 4-aprel kuni oʻtkaziladigan test imtihoni toʻgʻrisida eʼlon

Joriy yilning 4-aprel kuni soat 10:00 dan boshlab Davlat aktivlarini boshqarish agentligi va Agentlikning hududiy boshqarmalari joylashgan binolarda sud boshqaruvchilari talabgorlari uchun test imtihonlari oʻtkaziladi.

Talabgorlar yashash joylari boʻyicha oʻzlariga qulay Agentlik va Agentlikning hududiy boshqarmalari binosiga kelib, test imtihonlarida ishtirok etishlari mumkin.

Mazkur test imtihonlari elektron shaklda oʻtkazilib, jarayon videotasvir orqali koʻrsatiladi.

Test imtihonida quyidagi sud boshqaruvchilari talabgorlari ishtirok etadi

T/r

Talabgorning F.I.Sh.

Joylashgan hududi

Test imtihoni vaqti

1

Abdaliyev Aydos Baxtiyarovich

Qoraqalpogʻiston Respublikasi

11:00

2

Abdullayev Xatambek Ibragimovich

Andijon viloyati

11:00

3

Paytikov Fazliddin Xamidovich

Andijon viloyati

12:00

4

Nekov Saidjon Sadridinovich

Buxoro viloyati

10:00

5

Hamroyev Akram Samatovich

Buxoro viloyati

10:00

6

Jurayev Otabek Jurakulovich

Buxoro viloyati

11:00

7

Joʻrayeva Manzura Nasriddinovna

Buxoro viloyati

12:00

8

Lapasov Jaxongir Javkanovich

Jizzax viloyati

11:00

9

Donayev Ravshan Baxronovich

Qashqadaryo viloyati

10:00

10

Normamatov Begmamat Shaykulovich

Qashqadaryo viloyati

11:00

11

Jalilov Maxmudjon Toxirovich

Namangan viloyati

10:00

12

Soliyev Ikromjon Ibroximovich

Namangan viloyati

10:00

13

Xusanova Surayyo Abdugʻaniyevna

Namangan viloyati

11:00

14

Qozaqov Islomjon Saloydinovich

Namangan viloyati

12:00

15

Sattarov Ulmasjon Kamaritdinovich

Samarqand viloyati

10:00

16

Abdullayev Shuxrat Donaqulovich

Samarqand viloyati

10:00

17

Nuraliyev Alimardon Namozovich

Samarqand viloyati

11:00

18

Mirzayev Roʻziaxmat Tursunovich

Samarqand viloyati

12:00

19

Tursunov Jamshid Tusunovich

Samarqand viloyati

12:00

20

Raxmonkulov Abdugʻofur Raufovich

Surxondaryo viloyati

10:00

21

Turabov Shamsiddin Kattakulovich

Surxondaryo viloyati

11:00

22

Kurbanov Shamsitulla Allayevich

Surxondaryo viloyati

12:00

23

Bayjanov Mirjalol Iskandarovich

Xorazm viloyati

10:00

24

Gaipov Azamat Azadboyevich

Xorazm viloyati

11:00

25

Abdurazakov Abdulaziz Abduraxmonovich

Fargʻona viloyati

10:00

26

Madaminov Sherzodjon Shuxratovich

Fargʻona viloyati

11:00

27

Dustbekov Nuriddin Omonovich

Toshkent viloyati

10:00

28

Andakulov Utkir Abdumalikovich

Toshkent viloyati

11:00

29

Hamroyev Azizjon Baxshilloyevich

Toshkent shahri

10:00

30

Tuxtashov Zafar Abdilovich

Toshkent shahri

10:00

31

Jumaniyazov Iskandar Baxodirovich

Toshkent shahri

10:00

32

Dusanov Normumin Mamarasulovich

Toshkent shahri

10:00

33

Xoliqov Hasan Abdiazizovich

Toshkent shahri

11:00

34

Abduraxmanova Diloromxan Anvarjanovna

Toshkent shahri

11:00

35

Bazarov Baxtiyar Saʼdullayevich

Toshkent shahri

11:00

36

Kodirov Ismoil Gapporovich

Toshkent shahri

12:00

37

Tashbekov Shuxrat Ismailovich

Toshkent shahri

12:00

38

Hayitov Quvondiq Elomonovich

Toshkent shahri

12:00

39

Tursunov Gʻolibjon Pulatovich

Toshkent shahri

12:00

40

Tursunova Dilnoza Raxmanberdiyevna

Toshkent shahri

14:30

41

Ashurov Zufarjon Ruxilloyevich

Toshkent shahri

14:30

42

Maxmudova Shahina Odiljon qizi

Toshkent shahri

14:30

Test imtihonini topshirishda talabgor shaxsini tasdiqlovchi hujjatning aslini (fuqarolik pasporti, identifikatsiya ID-kartasi, fuqaroning xorijga chiqish biometrik pasporti yoki haydovchilik guvohnomasi kabilar) taqdim etilishi kerak.

Shaxsni tasdiqlovchi hujjatga ega boʻlmagan talabgorlar test imtihoniga kiritilmaydi.

Test imtihonini topshirish jarayonida talabgorga quyidagilar taqiqlanadi:

  • qonunchilik hujjatlari va yoʻriqnoma materiallar, axborotnomalar va maxsus adabiyotlardan foydalanish;
  • mobil aloqa vositasi va boshqa aloqa vositalaridan foydalanish;
  • boshqa talabgorlar bilan suhbatlashish;
  • imtihon kabinetidan tashqariga chiqish (test imtihoni oʻtayotgan xonadan tashqariga chiqqan shaxslar qayta ichkariga kiritilmaydi).

Ushbu talablarni buzgan talabgorlar test imtihonidan chetlashtiriladi va test imtihonidan oʻtmagan hisoblanadi.

Qoʻshimcha maʼlumot uchun Davaktiv agentligining maxsus aloqa raqamlari: (71) 259-22-92, (71) 259-22-96.

Test imtihonlari oʻtkaziladigan manzillar toʻgʻrisidagi maʼlumot

T/r

Hududlar nomi

Test oʻtkaziladigan manzil

Masʼul shaxs

Aloqa uchun telefon

1

Qoraqalpogʻiston Respublikasi

Nukus shahri, A.Timur koʻchasi, 112a-uy

A.Abdiramanov

(97) 355-17-35

2

Andijon viloyati

Andijon shahri, A.Navoiy koʻchasi, 126-uy

A.Zulunov

(90) 542-57-17

3

Buxoro viloyati

Buxoro shahri, I.Karimov koʻchasi, 10-uy

N.Toʻrayev

(91) 417-21-00

4

Jizzax viloyati

Jizzax shahri, Sh.Rashidov shoh koʻchasi, 63 uy

U.Norboyev

(99) 568-56-23

5

Qashqadaryo viloyati

Qarshi shahri, A.Temur koʻchasi, 43-uy

U.Mardiyev

(93) 935-72-00

6

Navoiy viloyati

Navoiy shahri, S.Ayniy koʻchasi, 27-uy

A.Boymuratov

(90) 085-09-04

7

Namangan viloyati

Namangan shahri, Navoiy koʻchasi, 72-uy

S.Raxmonov

(93) 496-86-41

8

Samarqand viloyati

Samarqand shahar, Koʻk saroy maydoni, 1A-uy

A.Ibragimov

(90) 742-61-19

9

Surxondaryo viloyati

Termiz shahri, M.Qoshgʻariy koʻchasi, 36a-uy

R.Qurbonov

(93) 798-30-67

10

Sirdaryo viloyati

Guliston shahri, Oʻzbekiston shoh koʻchasi, 3-uy

O.Saidbekov

(99) 784-02-12

11

Toshkent viloyati

Nurafshon shahri, Toshkent yoʻli koʻchasi, 45-uy

K.Toirbekov

(97) 715-75-65

12

Fargʻona viloyati

Fargʻona shahri, A.Navoiy koʻchasi, 17-uy

J.Abduraximov

(94) 442-22-44

13

Xorazm viloyati

Urganch shahri, Al-Xorazmiy koʻchasi, 23-uy

U.Sultonov

(97) 513-07-05

14

Toshkent shahar

Mirobod tumani, Amir Temur shoh koʻchasi, 6-uy

M.Mamadaliyev

B.Shodiyev

(90) 812-47-71

(90) 981-57-20

 

1792 Chop etish
Нажмите на кнопку ниже, чтобы прослушать текст Powered by GSpeech