10-may sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
531 ta lot onlayn auksion savdolariga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 50,9 mlrd so'm bo'lgan 2 645 ta lot 102,1 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• boshlang'ich narxi 7,8 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 9,1 mlrd so‘m
Toshkent viloyati Bo‘stonliq tumanida joylashgan boshlang'ich narxi 3,3 mlrd so‘m bo‘lgan Davlat aktivlarini boshqarish agentligini Toshkent viloyati hududiy boshqarmasi balansidagi noturar bino-inshootlar 3,5 mlrd so‘mga sotildi.
• boshlang'ich narxi 9,9 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 10,9 mlrd so‘m
Toshkent shahri Yunusobod tumanida joylashgan boshlang'ich narxi 4,1 mlrd so‘m bo‘lgan AT “Xalq banki” Bosh amaliyotlar boshqarmasi balansidagi "Navro'z" shoxobchasi 4,3 mlrd so‘mga sotildi.
• boshlang'ich narxi 216 mln so‘m
• sotilgan narxi 285 mln so‘m
Toshkent viloyati Angren shahridan boshlang'ich yillik ijara stavkasi 3,0 mln so‘m bo‘lgan umumiy o‘rta ta’lim maktabi balansidagi oshxona 31,9 mln so‘mga ijaraga berildi.
• soni 73 ta
• boshlang'ich narxi 2,3 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 5,8 mlrd so‘m
• yer maydoni 7,6 ga
Andijon viloyati Xonоbod shahridan boshlang'ich narxi 755,9 mln so‘m bo‘lgan logistika markazi tashkil etish uchun 60 sotix yеr uchastkasi 831,5 mln so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 10 мая
На аукционы и открытые торги было выставлено 531 лота. Также было реализовано  2 645 объекта со стартовой ценой 50,9 млрд сумов за 102,1 млрд сумов.
• цена продажи 9,1 млрд сум
• Нежилое помещение, принадлежащее территориальному управлению Ташкентской области Агентства по управлению государственными активами, расположенное в Бостанлыкском районе Ташкентской области, со стартовой ценой 3,3 млрд сумов продано за 3,5 млрд сумов.
• Место "Навруз", принадлежащее Главному операционному управлению АК "Халк банк", расположенное в Юнусабадском районе города Ташкента, со стартовой ценой 4,1 млрд сумов продано за 4,3 млрд сумов.
• стартовая цена 216 млн сум
• цена продажи 285 млн сум
• Столовая, принадлежащия общеобразовательной средней школе, расположенная в городе Ангрен Ташкентской области, со стартовой ценой 3,0 млн сумов сдана в аренду за 31,9 млн сумов.
• стартовая цена 2,3 млрд сум
• площадь земельного участка 7,6 га
• Земельный участок, расположенный в городе Ханабад Андижанской области, площадью 60 соток, со стартовой ценой 755,9 млн ​​сумов продан за 831,5 млн сумов для строительства логистического центра.