Joriy yil 13-oktabr kuni soat 10:30 dan boshlab Davaktiv agentligining hududiy boshqarmalari joylashgan binolarda sud boshqaruvchilari talabgorlari uchun test imtihonlari oʻtkaziladi.
Talabgorlar yashash joylari boʻyicha oʻzlariga qulay Davaktiv agentligining hududiy boshqarmasi binosiga kelib, test imtihonlarida masofadan onlayn ishtirok etishlari mumkin.
Mazkur test imtihonlari elektron shaklda oʻtkazilib, jarayon videotasvir orqali toʻgʻridan-toʻgʻri uzatiladi.
Test imtihonida quyidagi sud boshqaruvchilari talabgorlari ishtirok etadi
T/r |
Talabgorning F.I.Sh. |
Joylashgan hududi |
Test imtihoni vaqti |
1 |
Rozumov Gʻayrat Bazarbayevich |
Qoraqalpogʻiston Respublikasi |
10:00 |
2 |
Rozumov Bazarbay Begliyevich |
Qoraqalpogʻiston Respublikasi |
10:00 |
3 |
Mamakov Ikromjon Artikovich |
Andijon viloyati |
10:00 |
4 |
Toʻxtaboyev Alisher Toʻlqinjon oʻgʻli |
Andijon viloyati |
10:00 |
5 |
Dolimov Dilshodbek Qodirbekovich |
Andijon viloyati |
11:00 |
6 |
Hamroyev Shavkat Salimovich |
Buxoro viloyati |
10:00 |
7 |
Toʻxtayev Furqat Boxodirovich |
Buxoro viloyati |
10:00 |
8 |
Ruziyev Farmontosh Narzullayevich |
Buxoro viloyati |
11:00 |
9 |
Aminov Xurshid Oʻtkirovich |
Buxoro viloyati |
11:00 |
10 |
Pirmatov Farxod Abduvaliyevich |
Jizzax viloyati |
10:00 |
11 |
Urakbayev Ixtiyor Djurabayevich |
Jizzax viloyati |
10:00 |
12 |
Yuldashev Bunyod Baxromovich |
Jizzax viloyati |
11:00 |
13 |
Islamov Odil Ochilovich |
Qashqadaryo viloyati |
10:00 |
14 |
Ismatov Abdumajit Rasulovich |
Qashqadaryo viloyati |
10:00 |
15 |
Egamberdiyev Baxtiyor Mirzaliyevich |
Qashqadaryo viloyati |
11:00 |
16 |
Donayev Ravshan Baxronovich |
Qashqadaryo viloyati |
11:00 |
17 |
Ziyomov Laziz Ziyomovich |
Qashqadaryo viloyati |
12:00 |
18 |
Mamatkulov Jura Raxmanovich |
Surxondaryo viloyati |
10:00 |
19 |
Dustbekov Nuriddin Omonovich |
Toshkent viloyati |
10:00 |
20 |
Akbarov Zafar Farxodovich |
Fargʻona viloyati |
10:00 |
21 |
Nazarov Abdirasul Askarovich |
Fargʻona viloyati |
10:00 |
22 |
Iskandarov Toyirjon Amanovich |
Fargʻona viloyati |
11:00 |
23 |
Nosirjonov Ismoiljon Raxmatillo oʻgʻli |
Fargʻona viloyati |
11:00 |
24 |
Ruzikulov Anvar Eshbayevich |
Toshkent shahri |
10:00 |
25 |
Uldjanov Kudrat Kadirovich |
Toshkent shahri |
10:00 |
26 |
Karimov Fayzulla Mirzaxmatovich |
Toshkent shahri |
11:00 |
27 |
Maxmudov Sanjar Azamatovich |
Toshkent shahri |
11:00 |
28 |
Dusanov Normumin Mamarasulovich |
Toshkent shahri |
12:00 |
29 |
Karimov Lochin Ochilovich |
Toshkent shahri |
12:00 |
30 |
Narxonova Xusnora Sharif qizi |
Toshkent shahri |
14:00 |
31 |
Maxmudova Shahina Odiljon qizi |
Toshkent shahri |
14:00 |
32 |
Maxmudov Bekzod Negmatjonovich |
Toshkent shahri |
15:00 |
33 |
Axmedov Mir Abror Anvar oʻgʻli |
Toshkent shahri |
15:00 |
34 |
Ismailov Amandjon Ibragimovich |
Toshkent shahri |
16:00 |
Test imtihonini topshirishda talabgor shaxsini tasdiqlovchi hujjatning aslini (fuqarolik pasporti, identifikatsiya ID-kartasi, fuqaroning xorijga chiqish biometrik pasporti yoki haydovchilik guvohnomasi kabilar) taqdim etilishi kerak.
Shaxsni tasdiqlovchi hujjatga ega boʻlmagan talabgorlar test imtihoniga kiritilmaydi.
Test imtihonini topshirish jarayonida talabgorga quyidagilar taqiqlanadi:
- qonunchilik hujjatlari va yoʻriqnoma materiallar, axborotnomalar va maxsus adabiyotlardan foydalanish;
- mobil aloqa vositasi va boshqa aloqa vositalaridan foydalanish;
- boshqa talabgorlar bilan suhbatlashish;
- imtihon kabinetidan tashqariga chiqish (test imtihoni oʻtayotgan xonadan tashqariga chiqqan shaxslar qayta ichkariga kiritilmaydi).
Ushbu talablarni buzgan talabgorlar test imtihonidan chetlashtiriladi va test imtihonidan oʻtmagan hisoblanadi.
Qoʻshimcha maʼlumot uchun Davaktiv agentligining maxsus aloqa raqamlari: (71) 259-22-92, (71) 259-22-96.
Test imtihonlari oʻtkaziladigan manzillar toʻgʻrisidagi ma’lumot
T/r |
Hududlar nomi |
Test oʻtkaziladigan manzil |
Mas'ul shaxs |
Aloqa uchun telefon |
1 |
Qoraqalpogʻiston Respublikasi |
Nukus shahar, A.Timur koʻchasi, 112a-uy |
Abdiramanov Aybergan |
(97) 355-17-35 |
2 |
Andijon viloyati |
Andijon shahar, A.Navoiy koʻchasi, 126-uy |
Zulunov Ahad |
(90) 542-57-17 |
3 |
Buxoro viloyati |
Buxoro shahar, I.Karimov koʻchasi, 10-uy |
Toʻrayev Nodir |
(91) 417-21-00 |
4 |
Jizzax viloyati |
Jizzax shahar, Sh.Rashidov shoh koʻchasi, 63 uy |
Norboyev Ulugʻbek |
(99) 568-56-23 |
5 |
Qashqadaryo viloyati |
Qarshi shahar, A.Temur koʻchasi, 43-uy |
Mardiyev Ulash |
(93) 935-72-00 |
6 |
Navoiy viloyati |
Navoiy shahar, S.Ayniy koʻchasi, 27-uy |
Boymuratov Akbar |
(90) 085-09-04 |
7 |
Namangan viloyati |
Namangan shahar, Navoiy koʻchasi, 72-uy |
Raxmonov Sodiqjon |
(93) 496-86-41 |
8 |
Samarqand viloyati |
Samarqand shahar, Kamol otaturk koʻchasi, 21-uy |
Ibragimov Anvar |
(90) 742-61-19 |
9 |
Surxondaryo viloyati |
Termiz shahar, M.Qoshgʻariy koʻchasi, 36a-uy |
Joʻrayev Ravshan |
(93) 635-26-40 |
10 |
Sirdaryo viloyati |
Guliston shahar, Oʻzbekiston shoh koʻchasi, 3-uy |
Saidbekov Oybek |
(99) 784-02-12 |
11 |
Toshkent viloyati |
Nurafshon shahar, Toshkent yoʻli koʻchasi, 45-uy |
Toirbekov Kamoliddin |
(97) 715-75-65 |
12 |
Fargʻona viloyati |
Fargʻona shahar, A.Navoiy koʻchasi, 17-uy |
Abduraximov Jamshid |
(94) 442-22-44 |
13 |
Xorazm viloyati |
Urganch shahar, Al-Xorazmiy koʻchasi, 23-uy |
Sultonov Umar |
(97) 513-07-05 |
14 |
Toshkent shahar |
Chilonzor tumani, Islom Karimov koʻchasi, 55-uy |
Usarov Shavkat |
(99) 002-50-02 |