Qurilish va qurilish materiallari i/ch
1 «PARIZOD-MEXR AND KAPITAL» МЧЖнинг 99,73 фоиз давлат улуши Сурхондарё Сариосиё т., Сариосиё тумани «Анорзор» МФЙ, Орзуманд кўчаси, 78-уй
2 Malik Muxammad Ali Fayz and Capital МЧЖнинг 99,99 фоиз давлат улуши Сурхондарё Сариосиё т., Anorzor MFY, Orzumand kuchasi, 79-uy
3 «BAGNAR» МЧЖ Тошкент ш. Сирғали т., 100000, Нилуфар кўчаси, 30
4 «Трест Тошкeнтлифт» ДУК Тошкент ш. Чилонзор т., М.Ғофуров кўчаси, 127
5 «Ўзбeкистон Рeспубликаси Прeзидeнти ҳузуридаги Лойиҳа бошқаруви миллий агeнтлиги қошидаги «Дeльта cити» халқаро юқори тeхнологияли инновацион маркази ҳудудида янги обектларни қуриш ва улардан фойдаланиш дирeкцияси» ДУК Тошкент ш. Миробод т., 100054, Нукус кўчаси 22 уй
6 «Cтройсeрвис Ўзбекистон-Россия» қўшма корхонаси МЧЖ Тошкент ш. Сирғали т., 100000, YAKUBOV KOCHASI, 50-UY

Строительство и производство строительных материалов
1 99,73 процента государственной доли ООО «ПАРИЗОД-МЕКСР ЭНД КАПИТАЛ» Сурхандарья Сарыассийский р-н, МФЙ «Анорзор`, улица Орзуманд, 78, Сарёсский район
2 ООО «Малик Мухаммад Али Фаиз и Капитал» на 99,99% принадлежит государству. Сурхандарья Сарыассийский р-н, Анорзор МФЮ, улица Орзуманда, 79
3 ООО «BAGNAR» г.Ташкент Сергелинский р-н, 100000, ул.Нилуфар, дом 30
4 ГУП «Трест Тошкентлифт» г.Ташкент Чиланзарский р-н, улица М.Гафуров, 127
5 ГУП «Дирекция по строительству и эксплуатации новых объектов на территории Международного центра высоких технологий« Delta City »Национального агентства проектного управления при Президенте Республики Узбекистан» г.Ташкент Мирабадский р-н, 100054, улица Нукус, 22